Zamansız ve Yenilikçi Tasarımlar Yaratma Tutkumuzu Keşfedin

Aya Design İç Mimarlık, uyguladığı her projede hayal gücünün ve küçük ayrıntıların büyülü buluşmasını bir araya getirdiği mükemmellik ile hizmet vermektedir!

Fulya Yağmur Uyar tarafından kurulan Aya Design, anahtar teslim konut projeleri ve ticari mekanların tasarımınlara imza atarak; mekanlarla insanlar arasındaki kusursuz uyumu yakalamak ve her mekânda gizli hikayeleri ortaya çıkarmak için 2016’da yola çıktı.

Aya Design “Bizim için mükemmellik, detaylardaki gizlidir” ilkesiyle hayata geçirdiği tasarımlar ile hayallerinizi ve benliğinizi yansıtan özel mekanlar yaratır.

“Her bir projede heyecanla dolu bir arayışa çıkarken, inovatif yaklaşımlarımız ve farklı bakış açılarımızla sıra dışı tasarımların peşindeyiz. Sadece bir ofis veya ev değil, size özel bir dünya inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Siz de hayalinizdeki mekânları, gizemli detayların dokunuşuyla yaşamak isterseniz, Aya Design ekibi olarak, size unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırız. Her adımda mükemmelliği arayışımız ve yaratıcılığımızla, hayatınızın yeni anlam ve renklerle dolu bir yolculuğuna sizleri davet ediyoruz.”

Fulya Yağmur Uyar

1988 Ankara doğumlu olan Fulya Yağmur UYAR 2006 senesinde Konya Dolapoğlu Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra Uludağ üniversitesi Mimari restorasyon bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur . Buradaki önlisans eğitimini daha sonrasında Kocaeli Üniversitesi iç mimarlığa tamamlamıştır.

Tures Mimarlıkta restorasyon stajını yaparken Cumalıkızık ve Topkapı Sarayı çalışmalarına katılan Uyar daha sonrasında Açı mimarlık ekibine restoratör olarak dahil olmuştur.

İç mimarlık egitimi sırasında 4M Tasarım atölyesinde stajyerlik yaptıktan sonra Nils Furniture Design ekibinde iç mimarlık yapmıştır. Daha sonrasında çalışmalarına freelancer olarak devam etmiştir.

2020 yılından itibaren AYA DESİGN adıyla kendi markası üzerinden işlerini sürdürmektedir.